kto do mnie dzwonił, polecicie ?

kto do mnie dzwonił, polecicie ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, jakie nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, lecz nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

czdeRRR

Posty: 4

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, iż nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, jakie znamy. Jeśli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeśli upewnimy się, iż nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wówczas oddzwaniamy.

Lupusx

Posty: 9

 
Dzięki internetowi można naprawdę w łatwy sposób sprawdzić numery telefonów z UK czy z Polski. Wielu osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bo w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wtedy zaczynają się poważne problemy finansowe.

Miki789

Posty: 4

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeśli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wówczas czy to ktoś niebezpieczny.

Yuri20

Posty: 3

 
Zawsze trzeba uważać, niemniej jednak też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można prędko taki numer sprawdzić.

Marioleczka 

Posty: 7

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Odszukamy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można znaleźć o numerach opinie.

Eksperttt45

Posty: 4

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, wobec tego dobrze, iż jest miejsce, jakie pozwala nam na znalezienie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

alibaba

Posty: 15

 
Ostrożności nigdy nie jest za wiele. Raz miałem akcje, że myślałem, że dzwonią do mnie z Londynu. Okazało się, że to niestety jakaś firma, która naciąga ludzi. Kolegi ojciec stracił chyba ze dwadzieścia tysięcy. Gdyby to mnie spotkało to bym się chyba załamał i nigdy więcej bym nie korzystał ze swojego telefonu.

labuh

Posty: 9