Parking lotnisko warszawa a mój samochód?

Parking lotnisko warszawa a mój samochód?

Dzień dobry.

Czy jesteście wskazać mi sprawdzony parking okecie, na jakim mogę zostawić swoje auto na kilka godzin? Fajnie byłoby, gdyby nie był przesadnie drogi.

Dragon

Posty: 15

 
Interesowałem się całkiem niedawno, jakie ceny obowiązują na parkingach przy lotnisku w Warszawie. Szybko przekonałem się, że błędem byłoby parkowanie przy samym lotnisku, bo najlepiej zrobić to w pewnej odległości. Wiele firm ma takie parkingi, a potem dowożą klientów pod sam terminal.

zbiorczyk67

Posty: 34

 
W mojej opinii parkingów na lotnisku Okęcie jest stosunkowo dużo. Nigdy nie zdarzyło się mi, iż zabrakło dla mnie miejsca parkingowego. Wydaje mi się, że taki problem po prostu nie istnieje lub jest naprawdę niesamowitą rzadkością, co dobrze świadczy o porcie lotniczym.

Joe

Posty: 23

 
Planowałem niedawno kilkudniowy pobyt za granicą, ale nie uśmiechało mi się przyjeżdżanie na lotnisko autobusem. Kolega podsunął mi doskonały pomysł – zarezerwuj parking w pobliżu lotniska Okęcie w atrakcyjnej cenie. Wiecie co? Udało mi się zarezerwować miejsce parkingowe na 7 dni na strzeżonym parkingu. Zapłaciłem tylko 49 złotych!

gregcie@

Posty: 25

 
Miałem do czynienia z rzeczywiście niesłychanie wieloma firmami, które świadczą usług parkingowe w pobliżu lotniska Okecie. Parking Okecie to konieczność dla wszystkich, którzy docierają swoim samochodem na lotnisko, a więc także dla mnie.

Polecam wybierać monitorowane parkingi, które są jednocześnie strzeżone przez kompetentną osobę. To zawsze większe bezpieczeństwo.

łał45

Posty: 28

 
W mojej opinii parkingiem, który warto polecić jest http://www.parkingokecie.eu.

Rezerwuję u nich miejsce, przyjeżdżam autem, które zostawiam nawet na tydzień i płacę zaledwie 49 złotych (strasznie mało). Na pewno nie znajdziecie nigdzie indziej tak rewelacyjnej ceny.

Ponadto ich bus podjeżdża bezpośrednio pod terminal lotniska, co jest niezwykle wygodne :)

Finest

Posty: 23

 
Ze własnej strony dodam, że najważniejsze podczas wyboru parkingu na kilka dni jest to, aby był strzeżony oraz monitorowany.

Dzięki temu każda osoba korzystająca z portu lotniczego będzie miała pewność, że jego samochód jest bezpieczny. Z własnego doświadczenia wiem także, że pożądane byłoby z wyprzedzeniem zarezerwować taki parking.

marq

Posty: 22

 
Ze swojej strony dodam, że najważniejsze podczas wyboru parkingu na kilka dni jest to, aby był strzeżony oraz monitorowany.

Dzięki temu każda osoba korzystająca z portu lotniczego będzie miała pewność, iż jego samochód jest bezpieczny. Z własnego doświadczenia wiem także, że warto z wyprzedzeniem zarezerwować taki parking.

Odi

Posty: 29