wycieczki all inclusive, gdzie się udać ?

wycieczki all inclusive, gdzie się udać ?

Witam serdecznie. Pierwsze plany co do urlopu ruszyły. Prawdopodobnie Malezja :) Korzystaliście gdzieś z wycieczek all inclusive? Jak możecie coś polecić, to z góry dziękujemy.

Boss

Posty: 9

 
Jeszcze nie mieliśmy możliwości korzystania z wakacji rodzinnych all inclusive, ale jeśli nie takie właśnie w tym roku, to nigdzie się raczej nie wybierzemy poza Europę. Zależy nam coś zwiedzić poza nią, ale dwójka szkrabów to jednak obowiązek. Znaleźliśmy ofertę z opieką do dzieci, więc może będzie całkiem okej.

zenio

Posty: 9

 
Świetnie trafiliśmy w zeszłym roku, ponieważ skorzystaliśmy z wakacji rodzinnych all inclusive i mieliśmy nawet opiekę do dziecka. Zabaw naszemu synkowi nie brakowało. To naprawdę dobra forma, ale zapłacić nie ulega wątpliwości trzeba. Z drugiej strony to jednak urlop, więc wypocząć trzeba :D

pawel253

Posty: 10

 
Jeżeli planujecie spędzić wakacje all inclusive w Azji to polecam tego organizatora http://clubmed.pl. W naszym wypadku sprawdził się doskonale. Z tyloma atrakcjami jeszcze nigdy nie mieliśmy do czynienia.

Biudzibudzio

Posty: 7

 
Jakby ktoś jeszcze coś miał w zanadrzu to polecać :D Czas nagli, a jakoś na razie żadna oferta wakacji all inclusive w Tajlandii nie zrobiła na mnie wrażenia :(

edmund

Posty: 11

 
No dokładnie, bo nie wszędzie masz full opcję. Bywa i tak, że niby wakacje all inclusive, a jak gdzieś dalej jedziesz nawet w ramach organizowanej wycieczki, to musisz mieć swoje jedzenie. Tak mieliśmy właśnie w Egipcie.

Lupusx

Posty: 11

 
Zawsze miałem obawy co do wycieczek all inclusive, lecz stanowczo zmieniłem zdanie po ostatnim wyjeździe ze znajomymi. To dopiero można nazwać wakacje :D

labuh

Posty: 7

 
Instruktorzy to podstawa w okresie takiego pobytu. Jak jesteś amatorem, to niewątpliwie tym niezwyklej trzeba zwracać uwagę na to, która to dokładnie propozycja wycieczek all inclusive. Nie polecam mało znanych organizatorów.

alitomm

Posty: 20

 
Nam obecnie marzy się egzotyka, dlatego też takie oferty robią na nas szczególne wrażenie. Pewnie też zdecydujemy się na wakacje rodzinne all inclusive, ponieważ to najwygodniejsza forma, jeśli jedzie się z dziećmi. Mamy w planach znalezienie jakiejś promocji :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

beata77

Posty: 10

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Mnóstwo atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Doskonale się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

johncena67

Posty: 10