Urodziny dla dzieci Poznań, proszę o pomoc ?

Urodziny dla dzieci Poznań, proszę o pomoc ?

Witam, mam pytanie do poznaniaków. Jakie muzeum w poznaniu pożądane byłoby odwiedzić z dzieckiem, tak żeby zainteresowało, dobrze byłoby chyba z jakimś wyśmienitym przewodnikiem.

GeoFort

Posty: 13

 
Dobrze zrobiłam, że zaufałam mojej mamie, jaka zabrała dzieciaki do tego muzeum. Z takimi atrakcjami w Poznaniu jeszcze się nie zetknęły:) Do domu przyjechały rozpromienione, zadowolone i ciągle sobie jeszcze coś opowiadają, chcą iść jeszcze raz. Jedyny mankament tego miejsca, że nie chciały pójść spać o stałej porze – za dużo wrażeń;)

Ptaszyna

Posty: 31

 
W takim wydaniu legendy Poznania są jeszcze ciekawsze. Pomysłodawca rzeczywiście wykazał się swoją wyobraźnią, każdemu polecam to miejsce. Super wrażenia, tym niezwyklej dla naszych pociech, które kochają taką rozrywkę, lecz również lubią chłonąć wiedzę.

micko

Posty: 29

 
Byliśmy, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem http://blubry6d.pl – muzeum z laserami, wrażeniami zmysłowymi, śniegiem, wiatrem i mnóstwem niespodzianek. Moja córcia chciała jeszcze raz zaraz po wyjściu:) z tego muzeum w poznaniu.

tigra32

Posty: 17

 
Pięknie to mało powiedziane. Było wspaniale, moc wrażeń. Takich urodzin w Poznaniu, które organizuje to muzeum nie zapomina się. Wspomnienia na zawsze, dużo niespodzianek, zagadek, ekstra.

Buła

Posty: 32

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Zatem z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Niezwykle nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

johncena67

Posty: 23

 
Jak na atrakcje w naszym Poznaniu to super sprawa. Można pójść z dzieciakami i przeżyć naprawdę super chwile pełne emocji i wrażeń. Takich muzeów powinno być zdecydowanie więcej. Mnie bardzo się podobało, a dzieciom to już w ogóle. Podobne muzeum jest chyba tylko jeszcze jedno w Kołobrzegu.

Dagmara87

Posty: 33