podwodne wakacje, poszukuję !

podwodne wakacje, poszukuję !

Jak ktoś odwiedzał Pukhet, to pytanie, czy należałoby? Jak coś to na jakiej wyspie egzotycznej w Tajlandii można spędzić spokojnie urlop? Z góry dzięki za każdą informację.

Lechu-3-5-1

Posty: 6

 
A ja nadal nie mam pojęcia na co zdecydować się w ramach tej Azji :( Mówią, iż wyższe indywidualne wakacje, bo mniej udręki z nieraz, natomiast jakbym chciała pojechać z dzieckiem, to chyba bezpieczniej z biurem.

Gosienka54

Posty: 25

 
Polecam zdecydować się na tajskie wakacje. Jak macie doświadczenie w nurkowaniu to z całą pewnością będą to wasze niezapomniane safari w azji wakacje. Nie sądzę byście żałowali. Zdecydowanie lepiej jednakże poszukać jakiegoś sprawdzonego organizatora niż działać na własną rękę.

GeoFort

Posty: 13

 
Oj tak Phuket to idealne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu niezmiernie gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą wielokrotnie wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

Posty: 21

 
To może tutaj wam się spodoba :) thailand-trips.pl Całkiem inne biuro niż reszta. Można zaoszczędzić, bowiem to jakby Tajlandia na własną rękę, niemniej jednak z pomocą agencji, jaka ci wszystko zapewnia od a do z. Planujesz razem z nimi, wybierasz, gdzie chcesz jechać itd. nawet zakwaterowanie.

Acclaim

Posty: 13

 
Piękna Azja nieodkryta :( Mam obawy co do indywidualnych wakacji, chyba jednakże zdecyduję się na biuro. Fajnie byłoby gdyby jednakże nie narzucało ofert, bo w ten sposób braknie mi pieniędzy, żeby się wypłacić.

labuh

Posty: 8