Szlak na szpiglasowy wierch, dobry blog ?

Szlak na szpiglasowy wierch, dobry blog ?

Dzień dobry. Interesuje mnie szlak na rysy, dzięki któremu szybko znajdę się po słowackiej stronie gór. Znacie taki?

zimosik6

Posty: 3

 
Mam świadomość, że dolina gąsienicowa szlaki posiada o bardzo zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Przekonałam się o tym, gdy wybrałam się w te okolice.

TomekK

Posty: 24

 
Mogę Wam serdecznie polecić szlak na szpiglasowy wierch, o którym szczegółowe informacje uzyskacie tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-szpiglasowy-wierch-lancuchy-i.html. Zachęcam do dokładnego zapoznania się z tym opisem, który jest niesamowicie przydatny na etapie planowania podróży.

messi32

Posty: 18

 
Nie mam już zielonego pojęcia, który szlak na morskie oko będzie rekomendowany ze względu na mój stopień zaawansowania, gdy wziąć pod uwagę górskie wędrówki. Poczytam Wasze podpowiedzi.

Yuri20

Posty: 12

 
Moim kolejnym celem jest przełęcz pod chłopkiem. Przyznam szczerze, iż z satysfakcją zapoznałam się z informacjami, jakie odszukałam w Waszych licznych wypowiedziach. Czytam dalej i liczę na więcej. Bardzo dziękuję za wartościowe porady, jakie tu się pojawiają.

edek

Posty: 12

 
Mam swój ulubiony szlak na kościelec, aczkolwiek nie wykluczam wejścia tam zupełnie inną drogą. Z reguły wiele zależy od aktualnych warunków pogodowych, ale także od mojego widzimisię. Praktycznie zawsze podróżuję z kimś, więc należy wziąć pod uwagę opinię drugiej osoby lub grupy osób.

serum45

Posty: 9

 
Długo zastanawiałem się nad tym, który szlak na rysy wybrać. Zabieram się za lekturę wypowiedzi dostępnych na tym forum dyskusyjnym. Być może niektóre porady okażą się pomocne. Przyznam szczerze, że bardzo na to liczę. Życzę miłego dnia wszystkim forumowiczom!

joasia

Posty: 17

 
Znajomy wspominał mi, że ma jakiś wyborny szlak na szpiglasowy wierch, jednak w rzeczywistości okazał się on całkowitym niewypałem.

TomekK

Posty: 24

 
Zastanawiałem się długo nad tym, który z proponowanych szlaków na kościelec będzie odpowiadał moim potrzebom. Ostatecznie wybrałem ten, który miał zdecydowanie największą liczbę zwolenników. W pewnym sensie poszedłem na łatwiznę, a zarazem wybrałem sprawdzoną opcję.

legia55

Posty: 11

 
Jeszcze nigdy nie wchodziłem na Morskie Oko, więc chętnie przeczytałem Wasze odpowiedzi na temat tj. szlak na morskie oko. Mam nadzieję, iż wykorzystam któryś ze szlaków w praktyce.

namok

Posty: 14