Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, gdzie ?

Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, gdzie ?

Dzień dobry. Czy polecają Państwo jakieś muzeum dla dzieci w Kołobrzegu? Sprawa dotyczy dzieci przedszkolnych, więc chodzi o coś faktycznie interesującego.

Himu87

Posty: 13

 
Jak chcecie podejść poważnie do zwiedzania Kołobrzegu to polecam to muzeum http://muzeum6d.pl. Projekt jest w 3D, można doznać tu rzeczywiście super wrażeń – mgła, wiatr, mewy, zapach jabłuszek, dla dzieciaków przednia atrakcja.

grzes3345

Posty: 18

 
Teraz nie trzeba się martwić ze zwiedzaniem Kołobrzegu. Można zamówić sobie taki rejs samochodami:) Super sprawa, poza tym wszystkim polecam muzeum. Jest niecodzienne, tym niezwyklej zachęcam zabrać dzieci, najmłodsze mają super frajdę. Moim się niezwykle podobało.

wieslawek

Posty: 13

 
Niesłychanie fajne miejsce na wspólny rodzinny wypad. To muzeum dla dzieci w Kołobrzegu gdzie dorośli też mogą super się bawić. Polecam niesłychanie niesłychanie niesłychanie:)

Yuri20

Posty: 14

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

tigra32

Posty: 13

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam wielokrotnie:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać interesujących opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Lecz naprawdę polecam.

kusiciell

Posty: 23

 
Mnie też się podobało, choć poszłam tam jako opiekunka do dzieciaków. Jeśli chodzi o atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to chyba jeden z lepszych pomysłów. Dzieci mogą się tu dużo dowiedzieć, nie jest to zwyczajne muzeum, całkiem różne od wszystkich pełne niespodzianek i wrażeń zmysłowych, które najbardziej się podobają.

jumbertus

Posty: 27