czarter jachtów Chorwacja

czarter jachtów Chorwacja

Witam, interesuje mnie wynajęcie jachtu żeglugowego u wybrzeży Chorwacji, ewentualnie Grecji. Jak to załatwić, żeby nie przepłacić? Najlepiej na miejscu u armatora załatwiać wynajem, czy korzystać z jakiegoś pośrednika w PL? Jakie macie doświadczenia? Ja nie mam w sumie żadnych, do tej pory tylko w Polsce żeglowałem.

Posty: 5

 
Dla mnie najlepsze są wody Azji, ale to już niestety się wiążę z większymi kosztami, żeby taki wyjazd sobie zorganizować i też trzeba naprawdę sporo urlopu wziąć w pracy, bo na tydzień to się nie opłaca w taką podróż ruszać.

Bhapo

Posty: 3

 
Ciekaw jestem czy bym sobie był w stanie poradzić teraz sam z jachtem na morzu, bo dawno nie pływałem w sumie. Uprawnienia mam robione 5 lat temu, więc też już jakiś czas temu. Jaką mieliście najdłuższą przerwę w żeglowaniu?

audi80

Posty: 11

 
Nie mam za dużych doświadczeń w tym temacie, jeszcze nigdy własnego jachtu nie czarterowałem chociaż na pewno marzy mi się coś takiego, duża niezależność, człowiek jest sam sobie sterem. Póki co uczzestniczyłem tylko w zorganizowanych rejsach.

wigry00

Posty: 19

 
Bardzo dobrze oceniam czarter przez ludzi z Manta Yachting, miałem dokładne info od początku jakie będą koszty i jakie wyposażenie będzie miał jacht i wszystko się już na miejscu na Seszelach potwierdziło. Wszystkie destynacje jakie obsługują są wypisane na ich stronie manta-yachting.pl . Co do Seszeli – na pewno nie są przereklamowane, zdecydowanie zostałem fanem tego regionu ;-)

Krakus

Posty: 28

 
To niesamowite jak ludzie potrafią się od siebie różnić jeśli chodzi o opinie i gusta...Mnie się na przykład na szwedzkich wodach totalnie nie podobało ale już mój znajomy tylko tam czarteruje jacht. Totalnie go nie rozumiem. Ktoś ma podobnie? :)

Mord

Posty: 15