wentylacja

wentylacja

Jak już zaprojektuję instalację wentylacji na co muszę się w dalszej kolejności przygotować i gdzie szukać ewentualnej pomocy przy modernizacji?

Fiszerrr

Posty: 2

 
Według mnie brak dopływu świeżego powietrza to duży problem, a jednak często zaniedbywany przez właścicieli. Widziałem masę ludzi, która się zniechęciła do wynajmu nieruchomości przez zły zapach właśnie z tzw. nieokreślonego źródła.

propek1

Posty: 17

 
Co jakiś czas i tak warto przeprowadzić testy budynku, bo tego się nie pilnuje, albo robi tylko pod kontrole, a to raczej nie wystarczy. Raz na jakiś czas można wygospodarować środki, żeby pomierzyć instalacje i coś udoskonalić. Sprawna wentylacja przecież wpływa na komfort życia.

edmundzio

Posty: 5

 
Gaszenie gazem to akurat bardzo ciekawe rozwiązanie i uważam przyszłościowe dla tych obiektów, gdzie przechowuje się wrażliwe informacje, jakieś specjalistyczne dane.

Marioleczka

Posty: 8

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

Black_Riot

Posty: 15

 
Najlepiej od projektu po montaż i serwis zamawiać, a nie rozdzielać, bo się nie połamiesz, co do czego później. Przerobiłem i polecam tylko taką opcję.

Black_Riot

Posty: 9

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

andrew66

Posty: 8

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

TomekK

Posty: 2

 
Współpracowałem z https://environprojekt.com przy przeglądach okresowych budynków, ale mają też ludzi od kontroli systemów wentylacyjnych, modernizacji, montażu, projektowania. Dużo usług dedykowanych pod utrzymanie właściwego stanu nieruchomości, a teraz to dość ważna sprawa. I instytucje się przyglądają i klienci, wszyscy po prostu.

legia55

Posty: 20

 
Z wentylacją nie ma żartów, a sam się o tym przekonałem przy prowadzeniu pierwszej działalności gospodarczej. Po mandacie i kontroli Sanepidu się nauczyłem, że jednak lepiej wydać na modernizację

dabuj45

Posty: 6