Neurolog, poszukuję

Neurolog, poszukuję

Leczył się ktoś może u dr Justyny Wiatr – Tokarskiej? Zależy mi na wizycie u dobrego neurologa? Jak coś, piszcie. Dziękuję.

mikuś89

Posty: 9

 
Właśnie taki neurolog by mi się przydał. Szkoda, że tylko prywatnie można leczyć się dziś skutecznie i mieć fachową opiekę. Mnie na to nie stać. A ta pani doktor wysoko się ceni? Może bym skorzystała, bo mam dość przychodni i ciągłego braku dobrych wyników.

david011

Posty: 13

 
Teraz się już nie orientuję, jaki jest koszt takiej wizyty. Wiem, iż całe leczenie nie było tanie, lecz w końcu to zdrowie. Pani dr Justyna Wiatr – Tokarska jest na szczęście niezwykle dobrym lekarzem z bogatą praktyką, dlatego nie chodzisz do niej na wizytę bez korzyści. Zdrowie najistotniejsze. Polecam.

abbss

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o dr Justynę Wiatr – Tokarską, to pomogła mojemu mężowi w dość poważnej chorobie, dlatego polecam https://www.artclinique.pl/specjalisci/neurologia/dr-n-med-justyna-wiatr-tokarska/

witek789

Posty: 11

 
Właśnie też jestem na etapie poszukiwania neurologa, który nie działa po omacku i schematycznie. Na takich niestety przez cały czas trafiałam i stan zdrowia jaki był, taki jest. Jest nawet gorzej :( Mam poważne zaburzenia snu. Szukam prywatnego lekarza, który pod kątem leczenia takich dolegliwości jest skuteczny.

luzert

Posty: 13

 
Dr Justyna Wiatr – Tokarska to doskonały neurolog, któremu nie bez powodu zaufałam. Wyleczyła mamę z naprawdę poważnej choroby. Najważniejsze, że mama porusza się teraz samodzielnie. Polecam.

bartek33

Posty: 20

 
Właśnie taki neurolog by mi się przydał. Szkoda, iż tylko prywatnie można leczyć się dzisiaj skutecznie i mieć fachową opiekę. Mnie na to nie stać. A ta pani lekarz wysoko się ceni? Może bym skorzystała, bo mam dość przychodni i ciągłego braku dobrych wyników.

nithrom

Posty: 8

 
Uważam, że pani dr Justyna Wiatr – Tokarska zasługuje na polecenie. Mieliśmy z córką poważne problemy neurologiczne. Niezmiernie rzetelnie podeszła do sprawy, wobec tego dziś możemy radować się z efektów leczenia.

wacek55

Posty: 7

 
Uważam, że pani dr Justyna Wiatr – Tokarska zasługuje na polecenie. Mieliśmy z córką poważne problemy neurologiczne. Bardzo rzetelnie podeszła do sprawy, dlatego dziś możemy cieszyć się z efektów leczenia.

Ciapek

Posty: 9