aparaty słuchowe lublin, gdzie ?

aparaty słuchowe lublin, gdzie ?

Czy badania słuchu w Lublinie trwają długo? Można to zrobić jednego dnia? Trzeba ustawić się w kolejce czy można pójść do kogoś prywatnie i załatwić sprawę od ręki? Chce iść z dzieckiem i nie za bardzo wiemy, do kogo się zgłosić?

Dooog

Posty: 3

 
Gdyby nie audiolog z Lublina to byłbym całkowicie głuchy. Na szczęście w porę zadziałał i dzisiaj wystarczy tylko wewnętrzy aparat słuchowy. Cieszę się, że trafiłem pod opiekę kogoś, kto się na swojej pracy bardzo dobrze zna. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony.

Strzała

Posty: 23

 
Moja ciotka nosi aparat słuchowy, niemniej jednak jakiegoś starszego typu. Nie za dużo jej to daje albo ma słabe baterie. Nie wiem. Ma już własne lata to może nie chce mnóstwo rzeczy słyszeć. U nas w rodzinie kłopoty ze słuchem ma dużo osób, niemniej jednak mało, kto zakłada aparat. Mało, kto chodzi tez na profesjonalne badania.

Mariusz

Posty: 8

 
Gdyby nie audiolog z Lublina to byłbym całkowicie głuchy. Na szczęście w porę zadziałał i dzisiaj wystarczy tylko wewnętrzy aparat słuchowy. Weselę się, iż trafiłem pod opiekę kogoś, kto się na własnej pracy niezwykle dobrze zna. Jestem niezwykle, ale to niezwykle zaspokojony.

wiesław11

Posty: 8

 
Mnie aparat słuchowy w Lublinie dopasowali tutaj www.oto-medyk.pl/aparaty-sluchowe i jestem zadowolony. Wszystko działa jak należy. Mam wewnętrzy schowany aparat.

Bhapo

Posty: 4

 
Nie mam problemów ze słuchem, niemniej jednak gorzej ze wzrokiem. Wiem, że zawsze trzeba się zgłaszać do osób, jakie są specjalistami. W ten sposób można liczyć na ich doświadczone podejście. Im lepiej postawiona diagnoza tym łatwiej można dopasować czy to okulary jak w moim wypadku czy właśnie aparat słuchowy. Tylko wtedy są z tego efekty.

edyta123

Posty: 10