podolog w Warszawie, jaki ?

podolog w Warszawie, jaki ?

Swędzą mnie stopy i nie wiem czy to na tle nerwowym czy może grzybica? Potrzebuje się udać do podologa w Warszawie, lecz nie wiem, kogo wybrać? Macie kogoś, do kogo chodzicie w takich sprawach?

żabka45

Posty: 3

 
Gdyby nie podolog z Warszawy to nie wiem czy bym jeszcze chodził. Kłopot miałem rzeczywiście poważny. Odciski to dopiero był początek. Pojawił mi się pod paznokciem krwiak i szybka interwencja podologa dała rzeczywiście same pozytywne efekty.

Gucio

Posty: 7

 
Wybrałem podogabinet z Warszawy i jestem usatysfakcjonowany. Propozycja macie tutaj https://podogabinet.pl. Są niezwykle dobrze przygotowani i wykonują dużo zabiegów.

dubuś23

Posty: 6

 
Dla mnie najgorsze były odciski, bo nie mogłem kroku zrobić. Nie wiem jak dawniej ludzie dawali sobie z tym radę? Przecież dawniej też była podologia w Warszawie i można było się zgłosić. Na pewno metody leczenia się zmieniły.

dabuj45

Posty: 11

 
Bałem się iść do gabinetu podologicznego w Warszawie, ale nie miałem wyjścia. Ból, jaki mi towarzyszył przy wrastającym paznokciu był nie do opisania. Trzeba było poświecić trochę czasu żeby paznokcia wyciąć. Rana mi się goiła długi czas, dlatego jeśli macie problemy z tym, co ja to zgłaszajcie się szybciej do specjalistów.

Wojciech24

Posty: 3

 
Mnie na odciski pomagają plastry. Nie mam nigdy zbyt olbrzymich odcisków, wobec tego może, wobec tego taka metoda działa. Nie wycinałem nigdy po prostu samo się to wchłania potem. U podologa jeszcze nie byłem. Nie wiem czy chce żeby mi coś tam wycinali. Panicznie się boje takich zabiegów, wobec tego z nimi zwlekam.

TomekK

Posty: 5

 
Korzystałem z gabinetu podologicznego w Warszawie. Miałem tylko konsultacje i okazało się, że to drobne obtarcia. Na szczęście nic poważniejszego nie było. Wiem, że trafiają tam nawet bardzo ciężkie przypadki i podolog robi wszystko żeby można było im pomóc.

Acclaim

Posty: 14

 
Nigdy nie byłem jeszcze w gabinecie podologicznym w Warszawie, ale niedługo się wybiorę. Chce sprawdzić czy wszystko jest w porządku i czy nic się nie dzieje.

wisła1905

Posty: 19