fizjoterapia w Szczecinie, poszukuję!

fizjoterapia w Szczecinie, poszukuję!

Dzień dobry. Muszę zwrócić się o pomoc kogoś, kto korzystał z zabiegów jakiegoś fizjoterapeuty w Szczecinie i był zadowolony. Chodzi mi o skutecznego fizjoterapeutę. Czekam i dziękuję.

Wariat

Posty: 4

 
Fizjoterapia w Szczecinie to tylko prywatnie. Na NFZ nie ma szans, aby coś załatwić na już. Osobiście czekałam ponad rok, koleżanka coś ponad półtora roku. Masakra.

Krzyś3232

Posty: 8

 
Znam ten ból :( Ja miałam przyspieszoną rehabilitację z uwagi na RZS, czyli czekałam tylko 6 miesięcy :D W międzyczasie poszukiwałam prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i na szczęście znalazłam coś w miarę taniego.

Marioleczka

Posty: 13

 
Polecam to miejsce https://medical-zen.pl – świetny fizjoterapeuta i najważniejsze, że mogę dostać się do tej placówki w Szczecinie bez żadnego problemu, czekania i stania w kolejkach.

donbagino

Posty: 4

 
Powiem szczerze, że lepiej od razu leczyć się chyba prywatnie. Oczywiście wiem, że jest niemożliwe dla każdego Polaka, ale szczerze – mam dość polskiej opieki zdrowotnej. Pomimo opłacania wszystkich składek, nie można dostać się jak człowiek do żadnego fizjoterapeuty w Szczecinie. Uważam to za tragedię.

koko

Posty: 9

 
Marzenie :) Mnie też pozostało się rehabilitować po udarze na własną rękę. Fizjoterapia w Szczecinie na NFZ ubolewa. Trzeba liczyć na siebie. Kończę i życzę zdrowia .

tigra32

Posty: 9

 
Miejmy nadzieję, iż może wkrótce sytuacja się zmieni :) Oczywiście mam taką nadzieję, choć zdrowie nie pozwala mi na nadzieję. Niezwykle częstokroć korzystam z zabiegów prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i gdyby nie ta osoba, pewnie poruszałabym się teraz na wózku lub byłabym przykuta do łóżka.

Kitas

Posty: 15