kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

kalkulator biegowy, gdzie szukać ?

Słyszałem od znajomych, iż jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Na nieszczęście nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na których stronach korzystać z kalkulatorów.

Rico

Posty: 2

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

mikuś33

Posty: 18

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz odszukać dużo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać idealne tętno.

hihihot

Posty: 13

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

erwin_15

Posty: 35

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas olbrzymiego smogu dużo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co niezwykle źle wpływa na nasze zdrowie.

Black_Riot

Posty: 12

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza niezmiernie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Grażyna12

Posty: 7

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Oleczka1

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla osób, które uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a także ważne informacje na temat biegania.

andrew66

Posty: 9

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób zbadać dystans, a także które tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Hostelos3

Posty: 7