dekoracje na wesele, polecicie portal?

dekoracje na wesele, polecicie portal?

Dzień dobry. Którego wynagrodzenia może oczekiwać solidny DJ na wesele, który będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom? Z góry niezmiernie dziękuję za pomoc.

Dzidzia

Posty: 4

 
Mam wrażenie, że coraz więcej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Bardzo często jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, natomiast oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku profesjonalnego zespołu muzycznego.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 pln. Mam świadomość, że są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

Klarka45

Posty: 15

 
Uważam, że wynajem auta do wesela to niezmiernie dobrze rozwiązanie, bowiem zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Lupusx

Posty: 25

 
Namiary na firmę, w jakiej zamówiłem dekoracje na wesele odnalazłem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, że również Wy powinniście znaleźć dekoracje, które sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

Kitas

Posty: 15

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

propek1

Posty: 14