fotograf Zielona Góra, kogo polecicie ?

fotograf Zielona Góra, kogo polecicie ?

Czy ktoś z Was zna fotografa w Zielonej Górze, który robi zdjęcia nie tylko ślubne, ale również całym rodzinom? Mam pewien pomysł na sesje i poszukuję kogoś profesjonalnego.

wieszdo87

Posty: 2

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

krak

Posty: 32

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, dlatego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

pawel253

Posty: 11

 
Tutaj macie http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub ofertę na fotografię ślubną w Głogowie i zajrzyjcie tam już teraz. Super fotograf robi przepiękne zdjęcia.

OliToli56

Posty: 3

 
Robienie takich fotografii nie jest łatwe. Dużo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina głównie na początku ślubu nie za niezwykle chce fotografii. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

jumbertus

Posty: 27

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

Black_Riot

Posty: 3

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

amrmas22

Posty: 9

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była naprawdę bardzo wartościowa, a wtedy będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Malinka Moja

Posty: 21

 
U nas był fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek niezwykle dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, lecz wie również jak ustawić młodych, aby ich zdjęcia były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, bowiem przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Black_Riot

Posty: 17