dobry dostawca ryb

dobry dostawca ryb

Szukam do restauracji jakieś sensownej oferty jeśli chodzi o kogoś kto będzie w stanie dostarczać ryby. Jeśli coś możecie pod tym kątem polecić to dajcie znać. Zależy mi na tym, żeby mieć dostęp do świeżych ryb więc jeśli znacie jakąś firmę pod tym kątem to dajcie znać. Może jesteście w stanie coś ewentualnie zaproponować jeśli chodzi o stałe dostawy ryb.

Black_Riot

Posty: 1

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o dostępne świeże ryby to brakuje takich firm, które w tej branży działają na odpowiednim poziomie i tutaj faktycznie trzeba sporo czasu poświęcić, by coś tam sensownego dla siebie wybrać. Jeśli chcesz na świeże produkty postawić to na pewno warto trochę czasu na poszukiwania dostawców poświęcić.

3nder

Posty: 24

 
Szukaj dla siebie firmy, która ma stałe dostawy świeżych ryb. Jeśli chodzi o restauracje to jednak musisz mieć kogoś kto tą ofertę będzie miał faktycznie na dobrym poziomie, będzie przemyślana, odpowiednio zaplanowana a ryby będą właściwie chłodzone.

Klarkaa45

Posty: 6

 
Kluczowa sprawa to jeśli chcesz sprowadzać ryby zastosowanie takich mechanizmów, dzięki którym będziesz miał je odpowiednio chłodzone. To podstawa, bo bardzo często sytuacja wygląda to, że ryby są mrożone, ponieważ ich chłodzenie lodem staje się kłopotliwe i z tej opcji się rezygnuje na rzecz stosowania mrożenia, które pozwala na wygodny transport i zachowanie dobrego stanu ryby.

Yuri20

Posty: 2

 
Ogólnie jeśli chodzi o ryby prosto z różnych portów na świecie to raczej królują tutaj produkty, które mają charakter mrożony i to raczej z takimi propozycjami obecnie najczęściej można się spotkać. Jeśli chcesz mieć koniecznie ryby świeże to tutaj musisz już dokładnie szukać takiej firmy, która typowo w świeżych rybach się specjalizuje i na tym polu ma dobrze rozwiniętą bazę produktów.

TomekK

Posty: 13

 
Oferta wypada bardzo dobrze jeśli chodzi o ryby z oferty firmy As Thon Sp.z o.o (https://asthon.pl/). Wiele lat doświadczenia w branży i dobre kontakty z kutrami z różnych regionów świata więc jeśli chodzi o sprzedawane ryby i owoce morza to faktycznie ich oferta wygląda pozytywnie i można dobre produkty dla siebie wybierać. Na pewno jeśli chcesz mieć w sklepie coś co będzie się wyróżniać to można na nich liczyć.

hubertus

Posty: 4

 
Nadal jeśli chodzi o ryby ogólnie podstawą są produkty mrożone i jeśli chcesz mieć dostęp do świeżych produktów to musisz faktycznie dobrze poszukać takich dostawców, którzy będą mieli takie ryby w sprzedaży, będą gwarantowali również ich odpowiednie zabezpieczenie przed ewentualnym zepsuciem.

mikuser

Posty: 2

 
W tym momencie jeśli chodzi o produkty świeże to rynek powoli się rozwija i także w Polsce ryby świeże wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Więc ja u siebie coś tam w sklepie wprowadziłem, ale potwierdzam, że jeśli chodzi o takie produkty trzeba także trochę czasu poświęcić na poszukiwanie dostawcy, który takie świeże ryby będzie w stanie zagwarantować.

W_Wąski

Posty: 5