żeliwne wkłady kominkowe, polecicie ?

żeliwne wkłady kominkowe, polecicie ?

Czy da się zamontować żeliwny wkład kominkowy we własnym zakresie? Trochę bym zaoszczędzić, natomiast nie wiem czy to ma w ogóle sens? Instrukcje odszukać można, natomiast nie wszystko, co się widzi prosto zastosować w praktyce.

nikolusw

Posty: 1

 
Można bez problemów wkład kominkowy Hajduk zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/12-wklady-kominkowe. Ta firma jest bardzo dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

aniusia

Posty: 7

 
Mamy wkład kminkowy Hajduk i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze, dlatego polecam tę firmę. Naprawdę się opłaca, bo cena jak dla mnie za ten wkład była bardzo atrakcyjna. Następnym razem też to kupię.

pawel253

Posty: 10

 
Nie za bardzo przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, bo jednak wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednak ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, dlatego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

tigra32

Posty: 18

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal niezwykle dobrze. Według nie żeliwo, mimo że jest droższe to jest o sporo lepsze do kominka.

Posty: 5

 
Nie mam kominka w domu, ale mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, dlatego powinien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

Gosienka54

Posty: 21

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

Mix

Posty: 4

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

epaepa33

Posty: 7