administracja nieruchomościami

administracja nieruchomościami

Cześć! Orientujecie się może, czy można jakiejś profesjonalnej firmie z okolic Sopotu zlecić świadczenie usług w zakresie administracji małej wspólnoty mieszkaniowej! Z góry dziękuję za pomoc!

wigry00

Posty: 7

 
My już przerobiliśmy współpracę z kilkoma administratorami nieruchomości, która za każdym razem kończyła się rozwiązaniem umowy za niedotrzymywanie warunków umowy. Jak znacie profesjonalną firmę z Gdańska to chętnie skorzystamy z jej usług!

daria34

Posty: 14

 
Coraz więcej firm, które zajmują się profesjonalnym administrowaniem nieruchomości oferuje wspólnotom mieszkaniowym kompleksowe usługi i z doświadczenia wiem, że najlepsze rozwiązania i z tego rodzaju usług warto skorzystać.

Miluśkooo2

Posty: 16

 
My też chętnie skorzystamy z oferty profesjonalnej firmy, która świadczy usługi w zakresie administracji nieruchomości w okolicach Gdańska. Dotychczasowy Administrator zupełnie się nie sprawdził dlatego z obawą podchodzimy do kolejnego zlecenia usług.

Speedy_UT

Posty: 16

 
Zanim zawrzecie umowę z administratorem nieruchomości moim zdaniem warto wcześniej sprawdzić, czy świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi administracyjnej, technicznej i finansowo księgowej. Uważam, że jedynie z takich usług firmy zewnętrznej warto skorzystać.

Klasowe34

Posty: 18

 
Moim zdaniem, administrację nieruchomościami trzeba zlecić profesjonalistom, którzy świadczą kompleksowe usługi. Pod jednym zarząd powinna podlegać obsługa administracyjna, techniczna i finansowa!

bruklin187

Posty: 15

 
Chyba każdy mieszkaniec mojego osiedla jest zadowolony z usług w zakresie administrowania nieruchomościami jakie świadczy na rzecz naszej wspólnoty firma Osiedle Zielone. Polecamy, bo oferuje kompleksowe usługi co w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

namok

Posty: 10

 
Od niedawna korzystamy w zakresie administracji nieruchomościami z usług firmy Osiedle Zielone i póki co większość mieszkańców jest zadowolona. Mieszkam w Gdańsku, a z tego co się zdążyłem zorientować to działa ona również na terenie Sopotu i Gdyni. Jej oferta jest zamieszczona na stronie pod adresem www.osiedlezielone.eu.

Himu87

Posty: 13

 
Mieszkańcy mojego osiedla są zbulwersowani jego administrowaniem, a wspólnota mieszkaniowa nic z tym nie robi! Klatki schodowe zapyziałe, a teren wokół drzew i trawniki zaniedbane. Już czas zmienić firmę administrującą i skorzystać naprawdę ze sprawdzonej oferty usług z Gdyni!

Kowalski

Posty: 13

 
Ostatnio odwiedziłam koleżankę, która mieszka w Sopocie i byłam zachwycona jej osiedlem. Wszędzie czysto a tereny zielone odpowiednio zadbane. Zapytam ją o to, która firma zajmuję się administracją osiedla i wkleję namiary do niej.

Klakier

Posty: 11