domek letniskowy projekt 35m2, jaka firma ?

domek letniskowy projekt 35m2, jaka firma ?

Chciałabym kupić nowoczesny domek letniskowy tylko niestety u mnie w miejscowości nikt takich nie produkuje. Może jesteście w stanie mi polecić sklep internetowy, w którym zamówienie solidną konstrukcję?

Mr Boks

Posty: 3

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

BBGGRR2

Posty: 5

 
Powiem Ci, że ja też wybrałam na działkę rekreacyjną eko domki. Mam 2 mniejsze, jeden służy nam do siedzenia w trakcie deszczu, a w drugim trzymamy narzędzia. Wykonany jest z wysokiej jakości drewna, dlatego posłuży nam przez wiele lat.

Kitas

Posty: 15

 
Ja kupiłam kilka, aby zrobić domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, że jestem bardzo zadowolona. Firma poleciła mi, które domki będą idealne do agroturystyki.

Michaś

Posty: 9

 
Również zakupiliśmy domki letniskowe mazury. Prowadzimy firmę z noclegami, domki kupiliśmy 4 lata temu i są bardzo ładne. Jak przyjeżdżają do nas goście to każdy je chwali.

Kitas

Posty: 6

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

muzyczny55

Posty: 4

 
Jeśli szukasz domek bez pozwolenia to pamiętaj, że nie może on być większy niż 35m2. Sprawdź oferty w sklepach internetowych. Są zazwyczaj tańsze niż u lokalnych przedsiębiorców.

Lopez58

Posty: 35

 
Musisz poszukać jakiegoś sklepu, który sprzedaje drewniane domy letniskowe. Pamiętaj jeszcze, aby sprawdzić, czy dany domek jest sezonowy czy całoroczny.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Naturalnie, że domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub wykonać grilla.

Phylu

Posty: 5

 
Słyszałam o tym, że właśnie są domki na zgłoszenie, przepisy są takie, że nie trzeba załatwiać tylu formalności co przy budowie dużego domu murowanego. Co o tym myślicie? Zastanawiam się nad zakupem takiego drewnianego 35m2.

Mnert67

Posty: 4