osiedla domów jednorodzinnych Kraków, gdzie warto ?

osiedla domów jednorodzinnych Kraków, gdzie warto ?

Polecacie jakiegoś dewelopera z Krakowa? Szukam mieszkania albo domu. Nie wiem jeszcze, na co konkretnie się zdecyduje. Byłoby dobrze gdyby to była osoba rzetelna mająca idealne oferty. Wówczas na pewno coś u niego wybiorę.

reklamos

Posty: 2

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

wigry00

Posty: 19

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, ale patrzyłem na mieszkania. Często budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, dlatego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny różne, dlatego warto to sobie sprawdzić i zdecydować, co jest najlepsze.

tigra32

Posty: 13

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, niemniej jednak patrzyłem na mieszkania. Często budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, wobec tego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny inne, wobec tego warto to sobie zbadać i zdecydować, co jest najlepsze.

TomekK

Posty: 5

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam na nieszczęście czasu czekać, wobec tego poszukuję dalej. Szkoda, albowiem widziałem te nowe osiedla, jakie ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, wobec tego można coś dopasować pod swoje żądania i oczekiwania.

labuh

Posty: 10

 
Ofert w Krakowie jest bardzo dużo. Można kupić nowe jak i używane. Dotyczy to domów i mieszkań. Warto się zorientować w rynku i wtedy łatwej podjąć decyzje.

Klasowe34

Posty: 10

 
Jeżeli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest oferta, jaką warto sobie przejrzeć.

mateo29

Posty: 3

 
W Krakowie jest sporo inwestycji. Jeśli chodzi o wybór nowych mieszkań w Krakowie to jest ich dużo. Naturalnie te lepsze lokalizacje rozchodzą się od razu.

pogoń44

Posty: 15

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

Kleooo6

Posty: 8

 
Znajomy kupował nowy dom w Krakowie i sporo nie dał. To oznacza jak na standard to mało, lecz wiadomo, że ceny w Krakowie są wysokie. Dobrze, że z pracą nie ma kłopotów i jakoś się to wszystko razem składa i układa.

Ciapek

Posty: 6