wirtualny adres w Warszawie - poszukuję !

wirtualny adres w Warszawie - poszukuję !

Witam serdecznie. Jaki wirtualny adres w Warszawie polecacie. Muszę zarejestrować firmę, ale nie pod domowym adresem. Poszukuję czegoś prestiżowego. Czekami i z góry dziękuję.

mniszek56

Posty: 5

 
Dla mnie pomocne okazało się biuro wirtualne City Office Twarda 18. Mają też sale konferencyjne do organizowania spotkań. Faktycznie polecam, bo niedrogo.

Kitas

Posty: 13

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

Marioleczka

Posty: 8

 
Polecam przejrzeć oferty każdego wirtualnego biura w Warszawie w Śródmieściu i porównać ich pakiety. Różnią się, bo sama kiedyś korzystałam i szukałam dość wszechstronnej oferty zwłaszcza a ramach tych wszystkich usług outsourcingowych, jak księgowość, poczta i te sprawy. Cenniki też warto porównać, bo są różnice i to spore.

Gucio

Posty: 12

 
Widzę zainteresowanie tematem, a ja właśnie mam świeżo upieczoną firmę i to dzięki takiemu rozwiązaniu. Powiem tak, iż jak na razie jest faktycznie niezwykle okej, albowiem wirtualne biuro w Warszawie zagwarantowało mi mnóstwo korzyści. Za najlepszą uważam obsługę korespondencji i archiwizację e-dokumentów :) Poza tym mam dzięki nim firmę z samego Śródmieścia :D

wigry00

Posty: 7

 
Bo akurat jeśli chodzi o wirtualny adres w Warszawie kluczowe znaczenie ma fakt dogodnej lokalizacji. W tej chwili już nie widzę innego rozwiązania :) Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Od roku działamy w ten właśnie sposób i są same korzyści. Nie trzeba martwić się nawet o księgowość.

Kitas

Posty: 11

 
Też myślałam o takim rozwiązaniu, albowiem jednak dla wizerunku firmy takie wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu to już ogromne coś. Znajoma w ten sposób rozpoczęła działalność i jak widzę nieźle sobie w ten sposób radzi. Chyba poważnie podejdę do tego tematu.

Mr Frog

Posty: 19

 
Jak już decyzja to byłabym chętna, ale musiałoby to być jakieś faktycznie popularne renomowane wirtualne biuro w Warszawie w Śródmieściu. Ciekawa jestem, która byłaby cena, gdybym zdecydowała się na taki optymalny pakiet i na przykład dłuższa umowa.

Lupusx

Posty: 11

 
Sporo się dowiadywałam już w samym biurze wirtualnym i chyba to jednak najlepsze rozwiązanie jak dla mnie. Od czasu do czasu potrzebują możliwości wynajęcia sali konferencyjnej, ale na co dzień mogę pracować w domowym zaciszu :)

czystowe

Posty: 29

 
Największe obawy mam jednakże do tego, czy faktycznie zawsze bez problemu będzie można mieć dostęp do wynajęcia biura na godziny. W moim wypadku wszystko dzieje się nagle, tak więc z góry nigdy do końca nie jestem pewien. Ale ogólnie idea wirtualnego biura jest rzeczywiście okej. Koszty na powierzchni biurowej można ciąć jak nic :D

edyta123

Posty: 7