kosmetyki ze śluzem ślimaka

kosmetyki ze śluzem ślimaka

Czy kosmetyki ze śluzem ślimaka się u was sprawdzają i czy stosujecie na skórę, czy jeszcze jakoś inaczej?

Klarkaa45

Posty: 1

 
Właśnie warto podkreślić, że nawet blizny po trądziku potrafi wyeliminować w 70-90% u niektórych. Praktycznie nic nie widać. Medycyna estetyczna się pozytywnie wypowiada o zabiegach z udziałem śluzu ślimaka.

beata77

Posty: 20

 
Robiłam sobie kiedyś odświeżający zabieg u kosmetyczki mobilnej właśnie kosmetykiem ze śluzu ślimaka i później już zaczęłam regularnie w domowym SPA stosować. Z tego katalogu https://e-naturalne.pl/pl/c/Seria-Snail-slimak/158, a co ciekawe leczy doskonale stany zapalne, jakieś większe podrażnienia. Jak coś wycisnę to też sobie pokrywam i już na rano praktycznie nic nie widać. Śluz Ci praktycznie wszystko wyczyści ze skóry. Najważniejsza zaleta moim zdaniem.

eloop

Posty: 5

 
Na blizny pomaga. Właśnie taką terapię przeszłam. Trochę to trwało, ale to jedyny kosmetyk, do którego regularnie wracam i tak samo dobrze działa, więc coś jest nar rzeczy.

suderuss3

Posty: 2

 
W Japonii dość popularny składnik, a wiadomo, jak pięknie Japonki wyglądają praktycznie w każdym wieku. Tam właśnie takie rzeczy zdobywają największy szacunek w kosmetologii. U nad dopiero to dochodzi.

labuh

Posty: 4

 
Bardzo ciekawy wątek, a kosmetyki ze śluzem ślimaka według mnie najlepiej nawet pachną z większości spotykanych na rynku.

Nimert56

Posty: 5

 
To można powiedzieć azjatycki pomysł na pielęgnację skóry, ale też wiele kultur starożytnych śluzem ze ślimaka się leczyło. Doceniam, że bezpiecznie pozyskują dla ślimaków. Dość ciekawa sprawa i nie wiedziałam, że tyle funkcji prozdrowotnych posiada.

Sagerrak

Posty: 3