filtr do butelki, szukam

filtr do butelki, szukam

Jakie są opinie na temat firmy dafi i dzbanków? Korzystacie z tego, na co dzień? Spełnia Wasze wymagania i oczekiwania? Rodzina chce nabyć taki dzbanek i zbieram informacje.

RufleX

Posty: 1

 
Zawsze kupuje butelki wielokrotnego użytku, bo wiem jak to się kończy z plastikiem. Wiecej osób powinno się tym tematem interesować, a planeta na tym by zyskała.

yarofe

Posty: 5

 
Lubię korzystać z dzbanka z filtrem, bo w kilka chwil mam czystą wodę. Wam również to polecam. Naprawdę warto zainteresować się takimi ofertami.

innaret

Posty: 6

 
Propozycji na filtry dafi do butelek jest niezmiernie wiele. Na pewno każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka. Wystarczy zbadać, jaki mamy model butelki, a w następnej kolejności czyhamy niezmiernie dokładnie opisy. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem są zakupy robione tylko przez Internet.

wieszdo87

Posty: 3

 
Na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-termiczna.html można odszukać od dafi butelkę termiczną na wodę i sporo innych akcesoriów. Robię tam zawsze zakupy, bowiem ceny są niezmiernie niskie, a ilość produktów niezmiernie duża.

aGamelo

Posty: 2

 
Od dafi butelka termiczna jest super. Mam ją przez cały rok. Latem mam zimne napoje wewnątrz, a zimą można trzymać gorące. Trzyma temperaturę bardzo dobrze, dlatego spełnia wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

edyta123

Posty: 6