przewozy do Niemiec, gdzie znajdę?

przewozy do Niemiec, gdzie znajdę?

Czy ktoś może polecić mi z województwa pomorskiego porządną firmę, która oferuje przewozy do Niemiec przynajmniej 3 razy w tygodniu. Nieraz jadę w przeróżnych dniach i chciałbym korzystać z usług jednego busa.

alidomus

Posty: 1

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

QQrydza

Posty: 8

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec pomorskie tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi kilka razy w roku i nigdy nie było żadnego problemu. Kierowcy są niesłychanie mili i kulturalni. Nigdy się nie spóźniają więc jest dobrze.

21gregorek

Posty: 24

 
Przewozy do Niemiec busem są bardzo tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

Lupusx

Posty: 25

 
Przewozy do Niemiec busem są niezmiernie tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

Rico

Posty: 7

 
Mnóstwo firm oferuje busy do Niemiec pomorskie. Najlepiej wyszukiwać je na różnych portalach ogłoszeniowych. ja niestety Ci nie mogę, ponieważ jadę pierwszy raz chyba.

Dziadek

Posty: 4

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam niezwykle porządnych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam niezwykle zadowolona. Podróż niezwykle prędko mi minęła.

Sarever

Posty: 26

 
Ja również wybieram busy do Niemiec pomorskie, tylko ja jeżdżę 2 razy w roku. Nie mam jednego dobrego przewoźnika. Chociaż chciałabym mieć numer telefonu, jeżeli coś macie to możecie mi też polecić.

mobista

Posty: 8

 
Busy do Niemiec pomorskie muszą być niesłychanie wygodne, jeśli znalazłeś tego co potrzeba to niesłychanie dobrze. Pożądane byłoby sobie zapisywać numery do przewoźników.

Wygodniś22

Posty: 5