wideorejestrator

wideorejestrator

Przymierzam się do zakupu wideorejestratora, jestem nowym kierowcą i przyznam szczerze gubię się, co i jak. Jeżeli macie sprawdzony model, może w promocyjnej cenie to chętnie skorzystam.

namok

Posty: 1

 
Zestaw bardzo fajny i się sprawdza na drodze. Wyświetlacz płynnie chodzi, przyciski wysokiej jakości, kamera cofania, szybki podgląd. Sprawdzałem w nagraniach nocnych to przejrzyste. Sprzęt ochrania przy okazji nagrania, taka czarna skrzynka można powiedzieć.

mew soncz7777

Posty: 12

 
No właśnie Xblitz s10 duo mam od dawna i szkoda, że wcześniej nie trafiłem na promocję. To cyklicznie robią, czy tylko jednorazowo? :) Może uda mi się coś później trafić.

dermuster

Posty: 3

 
Piszecie o tym modelu wideorejestratora Xblitz s10 duo, że połączony z promocją na alkomat, ale doczytałem i promocja działa ze wszystkimi wideorejestratorami tej marki, więc spokojnie :) Zdążycie wziąć i sobie.

fuszerk78

Posty: 8

 
Dzisiaj wyszedłem z wideorejestratorem i alkomatem od Xblitz i jestem zadowolony z inwestycji. Przed nowym rokiem wypada trochę wydać kasy, bo będzie tylko drożej. Jeżeli się wahacie to nie powinniście, bo to jedna z lepszych promocji dla zmotoryzowanych od bardzo dawna.

Złoty

Posty: 14

 
Dzięki za informację. Trzeba będzie do Media Expert się przejść w najbliższym czasie. A ile to obowiązuje, czy mają jakieś limity?

pawel253

Posty: 13

 
Sprawdziłem, doczytałem, nie ma haczyków. Gadałem z zaprzyjaźnionym konsultantem to mówił, że sporo ludzi bierze właśnie w tym momencie. Schodzą dość szybko wideorejestratory, praktycznie wszystkich typów od tej marki. Po drugie alkomaty robią świetne.

Schwalbaa

Posty: 13

 
U mnie cała rodzina zmotoryzowana skorzystała z tej promocji, więc uważam, że warto się pośpieszyć. Nie wiem, czy ona do świąt potrawa. Raczej w tym miesiącu, może lekko początek kolejnego.

Mariusz

Posty: 9