jonizator wody

jonizator wody

Cześć, jakie stosujecie metody profilaktyczne na co dzień podnoszące poziom energii, zdrowia. Wszystkie wskazówki dietetyczne również mile widziane. Po prostu chciałabym wiedzieć, jak dbacie o siebie i co się u was najbardziej sprawdza – techniki, urządzenia :)

TomekK

Posty: 4

 
Nie dziwne, że Japończycy piją regularnie wodę alkaliczną i skupiają się na niej praktycznie codziennie. Do tego dochodzi u nich dobra dieta i wyróżniają się długowiecznością niespotykaną w innych regionach świata. Można sobie połączyć kropki ;)

francoo_00

Posty: 11

 
Potwierdzam, że jonizator tworzy zdrową wodę do picia, co przy spadku jakości większości produktów spożywczych w sklepach stanowi wręcz zbawienie dla zdrowia.

tigra32

Posty: 7

 
Piłem wodę alkaliczną przez pół roku i niczego innego w tym czasie nie stosowałem. Czułem się genialnie. Później niestety wróciłem do kawy, ale chcę znowu praktykować. Jonizator to dobry zakup, bo nie wyobrażam sobie już lepszej wody. Nawet smak się zmienia.

donbagino

Posty: 10

 
Diety owocowo-warzywne według moich doświadczeń nie mają żadnych skutków ubocznych. Do zastosowania długoterminowego. Możesz jeszcze dołączyć więcej wody alkalicznej, bo coraz więcej badań naukowych potwierdza efektywność jonizatorów wody.

TomekK 

Posty: 3

 
Jak masz nieodpowiednią dietę, a chcesz jednak odczuć jakieś zmiany zdrowotne to woda alkaliczna zapewni ci równowagę kwasowo-zasadową i obniży skutki uboczne złego odżywiania. Klasyka :) Można trochę „oszukać” organizm. Po jakimś czasie i sam przekonasz się, że warto regularnie pić wodę alkaliczną :)

dermin67

Posty: 6

 
Na diecie warzywno-owocowej schudłam 5 kg w miesiąc, co jest na razie moim najlepszym wynikiem. Bardzo pomogła wyciskarka do warzyw i owoców https://sklep.halitus.pl/wyciskarki-do-sokow/9-wyciskarka-do-sokow-kuvings-c9500r.html. Jak brałam to ten model miał najwięcej pozytywnych ocen od użytkowników, do tego dziesięć lat gwarancji, więc się zdecydowałam. Super wydajny sprzęt i nie pamiętam, kiedy jakiś sok kupiłam w sklepie. Jak robię soki samodzielnie to mi już nic innego nie smakuje. Polecam, bo odświeżenie super, dużo zdrowia, a inwestycja szybko się zwraca, szczególnie w erze rosnącej inflacji. Chyba każdy widzi, jak lecą ceny w sklepach. Własna wyciskarka do warzyw i owoców to ekonomia w najlepszej formie

@marcelko

Posty: 29

 
Zacznij przede wszystkim od określenia pożądanego bilansu kalorycznego. Jedz trochę mniej mięsa. Zacznij ćwiczyć i zainteresuj się jonizatorem wody. Woda alkaliczna ogranicza ogólny poziom stresu w ciele. Poczujesz szybko różnicę.

Phylu

Posty: 4

 
Przyznam, że woda alkaliczna z jonizatora bardzo pomaga przy niwelowaniu zakwasów po ciężkim treningu siłowym. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, ale działa. Wypróbowałem przypadkowo i już następnego dnia miałem urządzenie u siebie w domu ;)

Klara323

Posty: 21

 
Woda mineralna wcale tak dobrze nie nawadnia organizmu, jak soki warzywno-owocowe i woda alkaliczna. Trzeba po prostu różne rzeczy na sobie testować.

hammlot

Posty: 9