metoda kaizen, gdzie szukać ?

metoda kaizen, gdzie szukać ?

Wiecie może na czym polega metoda kaizen? A może znacie jakieś strony internetowe, gdzie znajdę coś na ten temat?

Fanatyk

Posty: 2

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Frasiek22

Posty: 6

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednak wejdź na różne rankingi dostawców erp i poczytaj różne opinie na temat danych firm.

francoo_00

Posty: 13

 
Wszystko o zarządzaniu firmami odnajdziesz na tej stronie internetowej https://kaizen.info.pl. Od mnich można dowiedzieć się interesujących informacji, a zarówno otrzymać wiedzę na temat przeróżnych stosowanych systemów w firmach.

file444

Posty: 3

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odnaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

wiesław11

Posty: 18

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

Czertuś_00

Posty: 4

 
Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

MisiekKce

Posty: 11

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Cześć, strony o archiwizowanie dokumentów znajdziesz na wielu portalach internetowych. Wydaję mi się, iż musisz szukać serwisów tematycznych.

GGregbard

Posty: 21

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

Wariat

Posty: 3