prawo jazdy w Krakowie, gdzie ?

prawo jazdy w Krakowie, gdzie ?

Planuję zapisanie się na kurs prawa jazdy w Wieliczce. Może polecacie jakąś konkretną szkołę. Chciałabym mieć pewność, iż korzystam z usług profesjonalistów.

Boss

Posty: 7

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują. To etap w życiu, który trzeba przejść i już. Zawsze można zdecydować się na dodatkową pomoc, jak jazdy doszkalające w Krakowie. Ja tak zrobiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem.

Joe

Posty: 17

 
Nie wydaje mi się, żebyś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba obecnie najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, ale brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

Malinka Moja

Posty: 21

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w wielu jest taka szansa. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Lecz parę zł można zaoszczędzić. Poza tym dość często szkoły robią jakieś promocje, więc warto dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

Dobruśw90

Posty: 13

 
Chciałabym, żeby było już po. Borykam się z ogromnym stresem także jeśli chodzi o sam kurs prawa jazdy w Wieliczce, jak i egzamin. Jeszcze nie wiem dokładnie, na którą ze szkół się zdecydować. Też nie kieruję się ceną. Nie wybieram najniższej, bo mam obawy co do profesjonalizmu.

bunia98

Posty: 22

 
Sprawdziłam dokładnie i teraz już wiem, na czym stoję. Za kurs prawa jazdy w Skawinie, ale kompleksowo ze wszystkim będę musiała zapłacić 1300 złotych. Chciałabym obejść się bez dodatkowych godzin, za które trzeba jednak zapłacić, ale wiadomo, że końcowego etapu nie przewidzę teraz. Znając siebie, pewności będzie mi brakowało :)

Jacuś

Posty: 16

 
Szczerze powiem, że też myślałem, że wszystko pójdzie szybko, natomiast niestety. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i faktycznie zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba znaleźć czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, natomiast do niego trzeba przyłożyć się jeszcze niezwyklej.

gabryś99

Posty: 20

 
Tutaj brałem jazdy doszkalające w Wieliczce http://wilkar.pl. Jestem zadowolony, bowiem niesłychanie mi pomogły. Polecam. Naprawdę niesłychanie dobrzy instruktorzy, którzy umieją odszukać powody popełnianych błędów.

bunia98

Posty: 13

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w wielu jest taka możliwość. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Ale parę złotych można zaoszczędzić. Poza tym dość często szkoły robią jakieś promocje, więc warto dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

Yuri20

Posty: 15

 
Wypadek w rodzinie zawsze sprawia lęk przed prowadzeniem samochodu. Myślę, że jeżeli zdasz prawo jazdy w Wieliczce, będziesz czuła się pewniej i obawy w końcu ustąpią. Miałam podobnie, więc wiem, o czym piszesz.

dawid123

Posty: 15