warsztaty z szycia dla przedszkolaków, poszukuję

warsztaty z szycia dla przedszkolaków, poszukuję

Wyszukałam informacje o warsztatach szycia dla przedszkolaka. Możecie Mi powiedzieć, czy pożądane byłoby zapisać dziecko na tego typu zajęcia? Ile dziecko musi mieć lat, by zacząć uczestniczyć na takie zakłady.

Bankowy

Posty: 4

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Lupusx

Posty: 10

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują naprawdę zadziwiającą robotę.

pawel253

Posty: 5

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

labuh

Posty: 9

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

Azazel412

Posty: 28

 
Dokładnie tak jak piszesz. Mój syn chodzi na zakłady z igłą i nitką do http://www.gosilandia.pl. Jest niezwykle usatysfakcjonowany z tych zajęć. Realizuję tam własne projekty, szyje inne maskotki.

Wariat

Posty: 5

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie raduje tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, jaką się interesują.

olboyyy

Posty: 13

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

Lupusx

Posty: 13