salon fryzjerski olsztyn jaroty, kogo znacie ?

salon fryzjerski olsztyn jaroty, kogo znacie ?

Mam pewien problem. Zamarzyło mi się zostanie blondynką, natomiast ciemne włosy chyba temu nie sprzyjają. Koloryzacja włosów w Olsztynie to dobry pomysł?

CAUCHETWERE

Posty: 1

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

TVNbox

Posty: 4

 
Ceny strzyżenia niestety osiągają wręcz astronomiczne wartości w ostatnim czasie. Dosyć przystępną ofertę cenową ma fryzjer w Jonkowie. To co prawda pod miastem, ale myślę, iż nie będzie żadnych problemów z dojazdem. Na dodatek oferują oni perfekcyjną jakość świadczonych usług – zawsze jestem zaspokojony :)

Gucio

Posty: 8

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, ale rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim wcześniej w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

Rico

Posty: 4

 
Ja też się zastanawiam, gdzie powinienem się udać. Dobry fryzjer męski w Olsztynie był kiedyś na Starym Mieście. Za trzy tygodnie wracam do kraju i myślę, że ponownie się tam udam. Byłem wówczas bardzo zadowolony.

Jacuś24

Posty: 12

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to bardzo drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

OliToli56

Posty: 2

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niesłychanie miły personel, który określiłabym jednym słowem – wykwalifikowany. Błyskawiczne strzyżenie w porządnej cenie.

yarofe

Posty: 11

 
Moim marzeniem był irokez. Tylko fryzjer w Olsztynie przy Żołnierskiej podjął się tej usługi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Miałem takie młodzieńcze fantazje, ale nie żałuję tego, że wtedy spróbowałem.

jaserek5

Posty: 2