Koncerty Alphaville, poszukuję ?

Koncerty Alphaville, poszukuję ?

Szukam informacji o koncertach Alphaville, dajcie znać kochani jak wiecie, czy będą grać u nas. Powspominałoby się tamte czasy. Może znacie jakąś aktualną stronkę o nich.

Pozdrawiam.

jose_bastiano

Posty: 13

 
Pamiętam dobrze jeden z koncertów Alphaville u nas w Polsce. Było tak nastrojowo i romantycznie, iż nie sposób, by o tym koncercie zapomnieć. Tak kochani w tym roku znowu mamy okazję tak dobrze bawić się jak kiedyś. Zespół będzie grał u nas w czerwcu i w listopadzie.

Strzała

Posty: 14

 
Nigdy nie widziałam na żywo Alphaville. W tym roku będę mieć okazję, bo będzie koncert tak jak piszecie. Kiedyś słuchałam tylko ich, ale to oczywiście było dawno. Wciąż mam sentyment do tego zespołu. Nie jest już w tym samym składzie, ale mnie to nie przeszkadza. Liczy się to, że jest Marian Gold.

ciumar1

Posty: 21

 
Alphaville był w Polsce wiele razy. Osobiście bardzo cenię sobie ich dorobek. Od 2000 któregoś roku dwaj panowie nie są już razem, ale mnie zespół nadal się podoba. Stare dobre wyciskacze łez wciąż na mnie działają. Bardzo się cieszę, że koncertują nadal i przyjeżdżają również do nas. Cieplutko pozdrawiam wiernych fanów.

cfaniok6

Posty: 27

 
Marian Gold wciąż jest dla mnie idolem. Wobec tego jadę na koncert Alphaville. Będzie w listopadzie na andrzejki. Nie lubię obraźliwych słów na temat tego zespołu, bowiem na nim się wychowałam i do tej pory mi się podoba. Pozdrawiam również tych co są na nie:)

Sarever

Posty: 26

 
Tak właśnie myślałem, że będzie tyle pytań o koncert Alphaville.

Kochani tu macie link do strony, gdzie można kupić bilety i dowiedzieć się wszystkiego co i kiedy http://www.alphaville.com.pl. Pomimo, że już nie razem z Lloydem, jest dobrze i nadal romantycznie.

marcin225

Posty: 29

 
Dokładnie tak jest. Frontman działa już w pojedynkę bez Bernarda Lloyda, ale świetnie mu to wychodzi, a koncerty Alphaville są świetne. Można obejrzeć je sobie w necie i samemu ocenić dokładnie. Dla mnie to był kiedyś idol.

23-Obert

Posty: 22