Koncerty organizacja, znacie kogoś ?

Koncerty organizacja, znacie kogoś ?

Hej, czy wiecie coś na temat najbliższych interesujących koncertów, jak sprawa wygląda z ich organizacją w naszych nadmorskich miastach. Piszcie, co gdzie i kiedy.

wincenty_21

Posty: 21

 
Miałem okazję uczestniczyć w organizacji imprez typu koncerty. Ciężka praca, niemniej jednak satysfakcja jest i to się liczy najbardziej. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, iż publiczności się podoba i widzisz, iż dobrze się bawi, nagradzając brawami.

czesiek45

Posty: 30

 
Mój kumpel zajmuje się organizacją koncertów. Wiem, iż to wcale nie taka prosta praca. Wszystko musisz zrobić od a do z, albowiem w przeciwnym wypadku impreza się nie uda, natomiast z drugiej strony to fajna praca i mógłbym robić takie rzeczy.

micko

Posty: 19

 
To profesjonalnie działająca agencja koncertowa http://www.solarismusic.pl.

Działa od lat, można bez obaw kontaktować się z nimi w sprawie organizacji koncertów w mieście. Polecam, bo miałam okazję współpracować przy organizowaniu kilku imprez we współpracy z nimi.

Finest

Posty: 23

 
Nie taki diabeł straszny. Kumpel ma niewielką firmę i zlecał taką organizację imprezy firmowej agencji. Była gwiazda wieczoru, może nie wielkiego formatu, ale było bardzo fajnie. Koszt był, ale do zniesienia dla budżetu firmy.

Śmieszek

Posty: 23

 
W to lato ma być kilka fajnych koncertów artystów zagranicznych. Ostatnio troszkę poszukiwałem takich imprez i trafiłem na ekstra stronkę. Raduje mnie fakt, że lato w mieście wcale nie musi być takie nudne. Zapowiada się, że i w moim będzie parę fajnych okazji do zabawy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

pawel253

Posty: 24

 
Też szukałem jakiejś profesjonalnej agencji koncertowej, dobrze, że tu trafiłem. Skontaktuję się z nimi. Być może będą w stanie mi pomóc. Projekt jest dość duży, jest dwóch sponsorów, dlatego wydaje mi się, że się dogadamy. Dzięki za pomoc.

vocalset

Posty: 35

 
Koncertami musi zająć się dobra agencja, dla której organizacja dobrej imprezy nie stwarza problemów. W przeciwnym razie mamy do czynienia z imprezką pod strzechą.

merylk67

Posty: 21

 
Koszta organizacji imprez takich jak koncerty są ogromne. Mają nałożony podatek 23%, który musi płacić niestety organizator. Jak ktoś wstrzelił się z takim interesem dawniej to mu się opłaca i kręci, dla nowych nie ma u nas w Polsce miejsca.

Kruk

Posty: 23

 
Też mam pozytywną opinię na temat tej agencji koncertowej, bo ostatnio byłam na koncercie przez nich organizowanym i bawiłam się ekstra. Dawno nie byłam na tak porządnej imprezie. Niemniej jednak to profesjonaliści.

Czasowy

Posty: 9