gadżet reklamowy, szukam

gadżet reklamowy, szukam

Jaki jest czas oczekiwania na zamówione gadżety reklamowe z logo? Czekam już sporo czasu i nie wiem czy kontaktować się ze sprzedawcą czy nie ma takiej potrzeby.

fruster

Posty: 1

 
Chciałem powiedzieć Wam o tym, żebyście uważali przy pozyskaniu gadżetów reklamowych z nadrukiem. Moja żona ostatnio je zamówiła i niestety ich jakość pozostawia dużo do życzenia. Najlepiej jest sprawdzać jeszcze przed zakupem które opinie wśród innych klientów ma dana firma i wtedy będzie bezpieczniej.

mniszekk6

Posty: 2

 
Ja ostatnio kupiłem gadżety reklamowe z własnym nadrukiem poprzez Internet i tak rzeczywiście cała transakcja przebiegła niesłychanie sprawnie, a więc nie mogę na nic narzekać. Na całe zamówienie czekałem zaledwie dwa dni od momentu jego wysłania i wszystko było ok.

henrykk

Posty: 21

 
W wypadku firm transportowych gadżety reklamowe z nadrukiem są jak najbardziej dobrym wyborem. Każdy kto zobaczy je w Twoim samochodzie na pewno zapamięta logo firmy. Tym samym wzrośnie szansa na otrzymanie klienta.

Januszek

Posty: 5

 
Jeżeli chcecie nieco zaoszczędzić na zakupach gadżetów reklamowych z logo to warto jest robić zakupy w większych ilościach, bo wtedy bardzo często można liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty w wielu firmach.

labuh

Posty: 4

 
Ja ostatnio zdecydowałem się na gadżety reklamowe z logo i czekałem na nie zaledwie kilka dni. Czasami czas oczekiwania może się przedłużyć, bowiem z tego co wiem wszystko tak naprawdę zależy od danego projektu. Jednak, jeżeli trwa to już np. miesiąc to warto skontaktować się z taką firmą i zapytać o zamówienie.

labuh

Posty: 8

 
Jeżeli chcecie nieco zaoszczędzić na zakupach gadżetów reklamowych z logo to warto jest robić zakupy w większych ilościach, bo wtedy niesłychanie częstokroć można liczyć na niesłychanie atrakcyjne rabaty w mnóstwo firmach.

pawel253

Posty: 12

 
Jeśli nie macie pojęcia jaki gadżet reklamowy będzie odpowiedni wejdźcie na tę stronę: https://prawy.pl/115939-gadzety-reklamowe-sprawdzony-patent-dla-kazdej-firmy/.

Umber5

Posty: 2

 
Jeśli ktoś z Was ma własną firmę transportową to można powiedzieć, iż pewnego rodzaju gadżetem reklamowym jest sam samochód. Przez to, iż cały czas nim jeździmy po drogach to reklamujemy non stop naszą działalność. Nieraz zatem nie ma konieczności kupowania już niczego innego.

Jasieczek23

Posty: 3

 
Ja ostatnio kupiłem gadżety reklamowe z własnym nadrukiem przez Internet i tak naprawdę cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie, a więc nie mogę na nic narzekać. Na całe zamówienie czekałem zaledwie dwa dni od momentu jego wysłania i wszystko było ok.

alxiss

Posty: 3