Oprawy LED awaryjne, gdzie kupię ?

Oprawy LED awaryjne, gdzie kupię ?

Witam, od długiego czasu poszukuję dobrych opraw do oświetlenia LED. Czy ktoś z was jest w stanie polecić mi jakiś sklep w jakim znajdę tego typu oprawy?

QwerTery

Posty: 17

 
Sam korzystam z opraw LED zakupionych we Wrocławiu i moim zdaniem jeżeli chodzi o światło z żarówek LED to nie różni się ono niczym od tego ze standardowych żarówek także ich zakup jest jak najbardziej opłacalny.

beata77

Posty: 12

 
U siebie w domu również posiadam oświetlenie LED i tak jak mówisz do jego montażu potrzebne są specjalne oprawy LED. Kupowałem je we Wrocławiu i wcale nie są one tak drogie jak niektórym się wydaje. Są za to bardzo solidne i z pewnością będą w stanie posłużyć mi przez naprawdę bardzo długi czas.

Posty: 16

 
Moim zdaniem najlepsze awaryjne oprawy LED odnajdziesz w tym sklepie: http://swiatled.pl/pl/c/Awaryjne-LED/76. Sam tam kupuję i jestem bardzo zadowolony.

syrena88

Posty: 10

 
Osobiście z opraw LED kupionych we Wrocławiu korzystam już od bardzo długiego czasu i są one wręcz doskonałe. To właśnie dzięki nim mogłem zamontować w moim mieszkaniu oświetlenie LED, które bardzo mocno przyczyniło się do zmniejszenia rachunków za energię.

Anno Domini

Posty: 27

 
Niesłychanie mocno zachęcam Cię do zmiany oświetlenia na LED gdyż moim zdaniem nie jest to wydawanie pieniędzy a inwestowanie. Oświetlenie LED bardzo szybko zacznie przynosić Ci duże korzyści.

grzes3345

Posty: 21